Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Polisaj olarak Firmamız bünyesinde konusunda uzmanlaşmış ekip bilgi ve deneyimi kazanmış personeli ile mutfak ve banyo aksesuarları, genel ev mobilyaları ve dekorasyon mobilyaları, market ve mağaza Raf sistemleri, Mutfakta kullanılan küçük ev aletleri, bıçaklar ve diğer araçlar ortamlarında kullanılan paslanmaz parçaların uzun süre korozyon direncini sağlamak ve dekoratif görüntülerini korumak amacıyla polisaj (parlatma) işlemi yapmaktadır. Çalışma saatlerimiz Bize iletişim formu ve mail ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Aliminyum aksesuar olarak kullanılan paslanmaz parçaların uzun süre korozyon direncini sağlamak ve dekoratif görüntülerini korumak amacıyla polisaj (parlatma) işlemi yapmaktadır.İmalatçılara , Otel ve Restaurantlara Kaşık, Çatal, Bıçak, ve Her türlü Paslanmaz Mamül Parlatma İşleri Yapılır. Firmamız en kısa sürede Otel ve Restaurantlara çatal bıçak kaşık polisaj işlerini yapıp teslim eder

Mizyonumuz

Misyonumuz çok açık - müşterilerimiz için en iyi ve tamamen test edilmiş tertemiz parlatılmış ürünler ve çözümler sunmak.

Vizyonumuz

“Kullandığımız teknolojinin güvenilir ve tutarlı bir küresel tedarikçisini ortaya çıkarmak için çabalıyoruz”.

İstanbul Polisaj Yenileme ve parlatma hizmetleri ile Bilgi ve tesislerin sınırlarınıı sürekli zorlayarak yılda dört haneli büyüme kaydetti..

Maliyet verimliliği ile yenileme yetenekleri açısından rakiplerine göre benzersiz bir avantaj sağlayan istanbul Polisaj Ekibi gelişmiş parlatma teknolojillere ve teknik bilgiye sahip olmak için emin adımlarla ilerlemektedir.


Mükemmelliğe en yakın olanı sağlıyoruz!

  • Çaydanlık Metal Parlatma Polisaj
  • Profesyonel parlatma işçiliği
  • Metal Parlatma
  • Tır Dorse Parlatma Polisaj

Bize Danışın

Hızlı ve Pratik iletişim formu sayesinde bize ulaşabilirsiniz.

Bize Yazın
65

Şehir


Türkiye'de 65 Şehir'de Referanslarımız mevcuttur. Bir çok müşterimiz bizden hizmet almaktadır.
15785

Referanslar


Bugüne kadar tahmini 15 bin üzerinde ürün polisaj işlemi gerçekleştirdik.
1908

Proje


Eski ve Değerli bir çok ürün referanslarımızda yer almaktadır. Harika işler çıkarttık
55

Yılların Deneyimi


55 senelik polisaj tecrübesi ile bu işin ama merkezi olan Tahtakale de yetişen işinin ehli ustalar

Kargo